Krem për duart me erëzat e Krishtlindjes 30ml.

0 out of 5

4,20 

Ky krem për duart me aromën qetësuese të erëzave të festave lë duart të buta dhe të hidratuata.

Përshkrim

Kremi i  ​​duarve pa silikon dhe pa ngjyrues me aromën qetësuese të erëzave të festave, hidraton dhe zbut duart. Formula e tij është e pasur me gjalp shea dhe tekstura e hollë përthithet shumë lehtë nga lëkura.

Avantazhet:

  • 98% e përbërësve me origjinë bimore
  • Formulë vegane
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në duar duke e masazhuar deri në përthithje.

SKU: 94831