Krem trupi me gjalp Shea 200ml

9,00 

Përshkrim

Riparon dhe ushqen lëkurën super të thatë.

Kërkuesit tanë të kozmetikës bimore kanë zgjedhur gjalpin Shea për aftësitë e tij të jashtëzakonshme riparuese dhe super ushqyese.

Avantazhet:

  • 89% e përbërësve me origjinë bimore
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim i riciklueshëm

Këshilla për aplikim: Aplikojeni çdo ditë në të gjithë trupin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 12176