Ujë tualeti My Shiny Vanilla 100ml

23,00 

Mbështilluni me ëmbëlsinë e vaniljes dhe prisni me gëzim magjinë e Krishtlindjes!

Përshkrim

Aroma e vaniljes përzihet me nuancat e ngrohta të drurit të sandalit, duke krijuar një harmoni ngazëllyese në pragun e festave magjike.

Avantazhet:

  • 97% e përbërësve me origjinë bimore
  • Prodhuar në Francë
  • Alkool 100% bimor
  • Paketim i riciklueshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 41085