Set Mon Rouge Bloom In Love

37,00 

Përshkrim

Përhapni dashuri rreth jush!

‘’Një buqetë me lule, që ndërthur butësinë e Jaseminës, rrezatimin e Nerolit dhe shkëlqimin e Bergamotit “- Caroline Dumur, Perfumer.

Seti përmban:
• Parfum 30ml
• Maskara

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 43467