Set parfumi Sur La Lande.

0 out of 5

46,00 

Një përzierje e luleve të egra me algat e detit të brigjeve të Bretagne.

Përshkrim

Sur La Lande është një aromë tërheqëse e cila përmban kamomil, jasmin dhe alga.

Seti përmban:

  • Parfum 30ml
  • Parfum i ngurtë 13gr

 

SKU: 97585