Set parfumi Mon Evidence.

0 out of 5

55,00 

Aroma elegante dhe e rafinuar Comme une Evidence simbolizon momentet e jashtëzakonshme të jetës.

Përshkrim

Parfumi Comme Une Evidence ka aromë të pastër, harmonike dhe delikate, në të cilin ndërthuret ekstrakti i bergamotit, trëndafili damask dhe patchouli.

Seti përmban:

  • Parfum 50ml
  • Parfum 10ml
  • Krem për duart 30ml
SKU: 95253