Set për trupin me qumësht bajameje

12,50 

Përshkrim

Seti përmban:

  • Balm për buzët
  • Krem për duart 30ml
  • Xhel dushi 50ml
  • Skrab 30ml

Avantazhet:
• 95% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 45848