Xhel dushi për trupin me erëzat e Krishtlindjes 200ml.

0 out of 5

4,30 

Rehatia e një xhel dushi me aromën relaksuese të erëzave të festave.

Përshkrim

Xheli i dushit me erëzat e Krishtlindjes pa sulfate, pastron butësisht lëkurën tuaj dhe e lë atë me aromën e relaksuese të erëzave të festave.

Avantazhet:

  • 95% e përbërësve me origjinë bimore
  • Formulë vegane
  • Pa sulfate
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Përdoreni në lëkurë të njomë gjatë dushit, shkumojeni dhe më pas shpërlani tërësisht trupin.

SKU: 95667