Skrab për trupin me erëzat e Krishtlindjes 150ml.

0 out of 5

10,40 

Një skrab me aromën relaksuese të erëzave të festave, i cili largon qelizat e vdekura dhe e lë lëkurën e butë.

Përshkrim

Skrabi për trupin pa sulfate dhe pa ngjyrues me teksturë xheli, heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës. Lëkura është e pastër, e freskët dhe me aromën relaksuese të erëzave të festave.

Avantazhet:

  • 97% e përbërësve me origjinë bimore
  • Formulë vegane
  • Pa sulfate
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni lëkurën e trupit dhe më pas shpërlajeni. Përdoret 1 ose 2 herë në javë.

SKU: 93867