Qumësht trupi me erëzat e Krishtlindjes 390ml.

0 out of 5

11,20 

Hidraton dhe zbut lëkurën, me aromën e veçantë të erëzave të Krishtlindjes.

Përshkrim

Përkëdhelni veten tuaj me aromën e ëmbël të erëzave të Krishtlindjes, kjo aromë kaq e këndshme dhe relaksuese që na kujton ngrohtësinë e familjes në ditë tipike festash.
Qumështi i trupit me aromën e mrekullueshme të erëzave të Krishtlindjes zbut dhe hidraton lëkurën.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë vegane
• Prodhuar në Francë
Këshilla për përdorimin: hidhni pak nga produkti në pëllëmbën e dorës, përhapeni në pjesët e trupit ku dëshironi ta aplikoni me lëvizje rrethore masazhuese derisa të përthithet nga lëkura.

SKU: 93062