Xhel dushi për trupin me Litchi 200ml.

0 out of 5

4,30 

Freskia e nje xhel dushi me aromën delikate të frutit Litchi.

Përshkrim

Xheli i dushit me Litchi pa sulfate, pastron butësisht lëkurën tuaj dhe e lë atë me aromën e freskët të Litchit.

Avantazhet:

  • 95% e përbërësve me origjinë bimore
  • Formulë vegane
  • Pa sulfate
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Përdoreni në lëkurë të njomë gjatë dushit, shkumojeni dhe më pas shpërlani tërësisht trupin.

SKU: 99694