Set Oui à l’Amour

37,00 

Përshkrim

Aromën tuaj të preferuar tashmë e gjeni në paketimin festiv për festat e fundvitit sëbashku me një maskara.

Një PO ndaj dashurisë është një manifestim i guximit dhe pasionit! Eshtë një takim i papritur i freskisë dhe sensualitetit drithërues. Notat e freskëta të Angélique nxjerrin në pah feminilitetin natyral të trendafilit. Kjo buqetë mbështjell vetveten në ngrohtësine e fasules Tonka të kombinuar me elegancën e Cedar. Oui à l’Amour është fragranca e një dashurie që ska fund.

Seti përmban:
• Parfum 30ml
• Maskara

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 69445