Manikyr Go Green me shkëlqim

4,90 

Përshkrim

Kompletoni pamjen tuaj festive me manikyrin Go Green, pjesë e edicionit të limituar të festave. Formula e tij është e pasuruar me vaj kokosi dhe ekstrakt bambuje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 35771