Set Garden Party

42,00 

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Uji i parfumuar Garden Party është i përbërë nga aroma romantike dhe e ëmbël e trëndafilit Damask e cila shkrihet sëbashku me menten plot freski. Këto dy aroma krijojnë sëbashku duetin e përsosur femëror plot harmoni dhe hare.
Seti përmban:
• Ujë të parfumuar 100ml
• Qiri aromatizues 70gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 52878