Balm për buzët me Litchi.

0 out of 5

4,00 

Ushqen dhe zbut buzët.

Përshkrim

Balmi i buzëve me Litchi, falë përmbajtjes së tij me gjalp shea, ushqen dhe zbut buzët tuaja.

Avantazhet:

  • 98% e përbërësve me origjinë bimore
  • Formulë vegane
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në buzë sa herë ta shihni të nevojshme gjatë ditës.

SKU: 98922