Spraj për trupin dhe flokët me Litchi 100ml.

0 out of 5

10,40 

Përshkrim

Një spraj unik, i cili lë aromën delikate të Litchit në trupin dhe flokët tuaja.

Avantazhet:

  • 96% e përbërësve me origjinë bimore
  • Formulë vegane
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Spërkateni në trup dhe flokë sa herë që të dëshironi gjatë ditës.

SKU: 98593