Paletë

11,90 

Tre ngjyra së bashku në një mini paletë që mund ta merrni lehtësisht me vete kudo

Përshkrim

Paleta përmban tre nuanca harmonike, lehtësisht të kombinueshme për një pamje magjepsëse.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 33775