-50%

Serum kundër njollave me vitaminë C 30ml

Çmimi origjinal qe: 44,00 €.Çmimi i tanishëm është: 22,00 €.

Për një lëkurë të unifikuar dhe të ndritshme.

Përshkrim

Serumi Bright Botanical përmban ekstrakt të farave të bimës White Tagua dhe Vitaminë C, të cilat veprojnë thellë deri në qendër të qelizave të lëkurës për të ndihmuar në reduktimin e formimit të njollave. Pas 1 muaji, njollat  janë reduktuar ndjeshëm, lëkura duket më e ndritshme dhe më me jetë.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje në të gjithë fytyrën dhe qafën.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 47928