Set për trupin me argan dhe trëndafil

13,50 

Përshkrim

Një ritual Hamami për kujdesin e trupit, frymëzuar nga sekretet e bukurisë orientale. Produktet e setit përmbajnë vaj Argani organik dhe trëndafil nga Maroku.

Seti përmban:

  • Krem trupi 50ml
  • Xhel dushi 50ml
  • Vaj për trupin dhe flokët 50ml
  • Krem për duart 30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 06425