Qumësht trupi me gjalp shea dhe bajame 200ml.

0 out of 5

11,20 

Hidraton dhe ushqen lëkurën e thatë dhe atë ekstra të thatë.

Përshkrim

Gjatë dimrit lëkura jonë është e ekspozuar ndaj të ftohtit, bëhet më e thatë dhe e ashpër. Për ta mbrojtur atë ekspertët tanë kanë përzgjedhur një përbërës me veti të jashtëzakonshme ushqyese: Gjalpin SHEA. Qumështi i trupit ka një teksturë kremoze e cila ushqen lëkurën në thellësi. Lëkura rifiton butësinë dhe mban aromën e ëmbël të bajames.

Avantazhet:

  • 98% e përbërësve me origjinë bimore
  • Gjalp shea 100% organic
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: hidhni pak nga produkti në pëllëmbën e dorës, përhapeni në pjesët e trupit ku dëshironi ta aplikoni me lëvizje rrethore masazhuese derisa të përthithet nga lëkura.

SKU: 11043