Skrab për trupin me gjalp shea dhe bajame 150ml.

0 out of 5

12,00 

Pastron butësisht lëkurën tuaj.

Përshkrim

Ky skrab ka një teksturë xheli, i cili largon butësisht qelizat e vdekura. I pasuruar me gjalp Shea, skrabi heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës. Vetëm në një hap të vetëm, lëkura mbetet e mbështjellë me rehati dhe butësi.
Avantazhet:

• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Gjalp shea 100% organike
• Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni lëkurën e trupit dhe më pas shpërlajeni. Përdoret 1 ose 2 herë në javë.

SKU: 18316