Set për trupin me gjalp Shea

13,50 

Përshkrim

Me gjalpin Shea ndodh gjithmonë “magjia”.

Zbuloni aftësitë riparuese të tij me kremin e trupit, skrabin dhe kremin e dushit.

Seti përmban:

  • Krem trupi 30ml
  • Krem dushi 30ml
  • Skrab 30ml

Avantazhet:
• 89% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 47832