-10%

Balsam për ushqimin e flokëve 200ml

Çmimi origjinal qe: 6,00 €.Çmimi i tanishëm është: 5,40 €.

Përshkrim

Balsami me qumështin e gështenjës ushqen flokët dhe nuk i lë të ngatërrohen. Flokët janë shumë të buta dhe krihen me shumë lehtësi.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajini.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 65947