Xhel larës “Famille BIO” 390ml

14,00 

Përshkrim

Xheli larës Famille BIO pa sulfate, pastron butësisht lëkurën dhe flokët falë përmbajtjes së tij me përbërës të koncentruar të mollës organike.

Xheli larës është i certifikuar BIO me 97% përbërës bimorë dhe mund të përdoret nga e gjithë familja duke filluar nga mosha 3 vjeçare. Eshtë i pështatshëm për çdo lloj lëkure dhe flokësh.

Mënyra e përdorimit: Hidhni një sasi të xhelit në pëllëmbën e duarve dhe aplikojeni në flokë të lagur dhe trup duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 90686