Eliksir bukurie 100% me origjinë bimore

21,00 

Ushqen dhe rigjeneron intensivisht lëkurën – 30 ml

Përshkrim

“Eliksiri I bukurisë zbut rrudhat dhe lekura juaj ditë pas dite bëhet më rrezatuese. Ky serum ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave. Lëkura rigjenerohet dhe ushqehet intensivisht.
Avantazhet: Serumi ka teksturë vajore dhe I jep shkëlqim lëkurës. 100% e përbërësve me origjinë bimore; pa vajra minerale; vegan
Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën para kremit. Merrni disa pika dhe masazhojeni me lehtësi nga brenda- jashtë, me lëvizje rrethore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 84034