Krem rigjenerues 75 ml

45,00 

Ushqen dhe rigjeneron intensivisht lëkurën

Përshkrim

“Kremi rigjeneres zbut rrudhat dhe ushqen intensivisht lëkurën ditë pas dite. Ky krem ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave.
Avantazhet: Kremi ka një teksturë kremoze e cila zbut lëkurën; 91% e përbërësve me origjinë bimore; Pa vajra minerale; Vegan
Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën. Masazhojeni me lehtësi nga brenda- jashtë, me lëvize rrethore.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 26454