Xhel dushi sensual me kokrra kafeje 200 ml

4,00 

Kënaqësia e një xheli të butë larës me aromë sensuale

Përshkrim

Për një dush sensual dhe argëtues, kërkuesit e bukurisë bimore kanë zgjedhur dhe kombinuar Aloe Vera organike dhe ekstraktin e kafesë. Lëkura mbetet e pastër dhe me aromë të këndshme. Avantazhet: 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, vegan, pa sapun, shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 07444