-30%

Krem duarsh me vaj ulliri – 30 ml

Çmimi origjinal qe: 3,50 €.Çmimi i tanishëm është: 2,45 €.

Kënaqësia e një kremi durash hidratues dhe relaksues

Përshkrim

Duart tuaja janë të buta, të hidratuara dhe me një aromë delikate. Kërkuesit e bukurisë bimore kanë kombinuar gjalpin Shea dhe vajin e ullirit, për duar të buta, të hidratuara dhe me aromë të këndshme. Avantazhet: 96% e përbërësve janë me origjinë bimore; pa vajra minerale; pa paraben

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 28172