Krem për fytyrën dhe trupin nga La Gacilly

8,90 

Hidraton fytyrën dhe trupin

Përshkrim

Ky krem hidraton dhe mbron lëkurën e fytyrës dhe trupit. Përbësi aktiv është kamomili organik I cili njihet për aftësitë e tij qetësuese dhe mbrojtëse. Avanatazhet: Teksturë balm; 93% e përbërësve me origjinë bimore, pa vajra minerale, vegan

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 78924