-30%

Krem likuid Lifting Vegetal 50 ml

Çmimi origjinal qe: 30,00 €.Çmimi i tanishëm është: 21,00 €.

Krem likuid që riformon lëkurën-për të gjithë tipet e lëkurës

Përshkrim

Ky fluid i pasur me kolagjenin e koncentruar të bimës Ajuga Reptans, hidraton dhe i jep shkëlqim lëkurës tuaj. Nga muaji i parë rrudhat reduktohen, lëkura është më e fortë dhe e riformuar.

Avantazhet: 98% e përbërësve me origjinë bimore;

Pa vajra minerale.

Këshilla për aplikimin: Aplikoni çdo mëngjes në fytyrë dhe në qafë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 83025