Xhel hidratues për konturin e syve 15 ml.

12,90 

Për sy të shplodhur e plot freski.

Përshkrim

Xheli për sytë me përbërjen e lules së misrit redukton qeskat e krijuara, si dhe e hidraton zonën përreth syve. I njohur për vetitë e tij qetësuese dhe hidatuese, shenjat e lodhjes do të reduktohen, duke i lënë vendin një pamjeje të freskët.
Avantazhet:
• 95% e përbërësve me origjinë natyrore
• Formulë vegane
• Pa silikon, vajra mineral, parfum
• Me lule misri organike rritur në fushat e La Gacilly

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 54889