-25%

Krem trajtues “Famille BIO” 50ml

Çmimi origjinal qe: 20,00 €.Çmimi i tanishëm është: 15,00 €.

Përshkrim

Ky krem hidraton, ushqen, riparon dhe qetëson zonat e thata apo të irrituara të lëkurës, falë përmbajtjes së tij me përbërës të koncentruar të mollës organike.

Kremi është i certifikuar BIO me 99% përbërës bimorë dhe mund të përdoret nga e gjithë familja duke filluar nga mosha 3 vjeçare.

Kremi qetëson menjëherë irritimet e lëkurës, e riparon atë dhe e lë të hidratuar.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni kremin në zonat e irrituara, në lëkurë të pastër, 2 herë në ditë. Mund ta aplikoni në fytyrë, trup dhe duar, mbi zonat e thata apo të irrituara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 90378