-25%

Krem hidratues “Famille BIO” 50ml

Çmimi origjinal qe: 25,00 €.Çmimi i tanishëm është: 18,75 €.

Krem hidratues për fytyrën për 24-orë, për të mbrojtur lëkurën nga tharja. Për të gjithë familjen dhe për çdo tip lëkure.

Përshkrim

Ky krem hidraton në mënyrë intensive fytyrën për 24 orë, e qetëson, e forcon dhe e mbron atë nga tharja, falë përmbajtjes së tij me përbërës të koncentruar të mollës organike.

Kremi është i certifikuar BIO me 99% përbërës bimorë dhe mund të përdoret nga e gjithë familja duke filluar nga mosha 3 vjeçare.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni kremin në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje. Masazhojeni me lëvizje të lehta rrethore derisa të përthithet nga lëkura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 90757