Krem që mbron flokët nga nxehtësia 150ml

9,50 

Mbron flokët nga nxehtësia dhe elektrizimi.

Përshkrim

Kremi është i pasuruar me peptide orizi, të cilat i lënë flokët të buta e që mund ti krihni lehtësisht. Efekti  mbrojtjes nga nxehtësia, i mbron flokët nga temperaturat deri në 230 °C.
Avantazhet:
• 97% përbërës bimorë
• Pa silikon
• Shishe e riciklueshme e bërë nga plastikë e riciklueshme.
Këshilla për aplikimin: Vendoseni në gjatësinë dhe majat e flokëve të thatë ose të lagur. Mos e shpërlani.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 95234