Shampo për flokë të drejtë 300ml

5,90 

Lan dhe zbut flokët tuaj.

Përshkrim

Shampo pa sulfate e pasuruar me peptide orizi trajton me butësi skalpin dhe flokët. Falë teksturës së butë, shampo shkrifton flokët, parandalon krijimin e nyjeve dhe i mbron nga elektrizimi.

Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhoni skalpin. Shpërlajeni.

Avantazhet:

  • pa sulfate
  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 94434