Shampo për kaçurrela 300 ml

4,50 

Ruan formën natyrale të kaçrrelave tuaja

Përshkrim

Kjo shampo pa silikon dhe sulfat pastron lehtësisht flokët tuaj duke ruajtur formën natyrale të tyre. Ajo është e pasur ekstraktin e linit bio, një përbërës I cili ruan formën e kaçurrelave tuaja dhe kontrollon volumin e tyre.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Rezultati:
• Flokë të butë, me shkëlqim dhe që nuk ngatërrohen
• Kaçurrela natyrale
Avantazhet: Kjo shampoo ka një formulë pa silicon dhe paraben. Ajo pastron butësisht flokët tuaj, duke u kujdesur që të ruhet forma natyrale e tyre. 96% e përbërësve kanë origjinë bimore. Baza larëse e shampos ka origjinë bimore. Paketimi I saj është 100% I riciklueshëm. Agave dhe lini janë të rritura në mënyrë organike.
Këshilla për aplikimin: Aplikojeni ne flokë të lagur. Masazhoni skalpin. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 93058