Krem jeshil korrigjues për lëkurë të ndjeshme 40 ml

20,00 

Korrigjon dhe redukton skuqjet e lëkurës së ndjeshme

Përshkrim

Ky krem korrigjues hidraton dhe unifikon lëkurën falë ngjyrës jeshile, e cila neutralizon të kuqen. Ai pështatet për lëkurate ndjeshme që kanë skuqje të dukshme. Lëkura juaj do të forcohet dhe do të jetë më pak e ndjeshme.
Avantazhet:
• Tekstura e kremit penetron lehtësisht në lëkurë
• 98% e përbësve kanë origjinë bimore
• Ngjyra jeshile është krijuar nga lulja e shafranit dhe lulja gardenia 100 % natyrale
• Pa alokol, silikon, vajra minerale dhe parfum
• Vegan
Këshilla për përdorimin: Përdoreni në të gjithë fytyrën ose vetëm mbi pjesët e skuqura, mbi kremin e ditës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 60231