Sale

Pudër e thatë 8 gr BEIGE CLAIR

Çmimi origjinal qe: 18,00 €.Çmimi i tanishëm është: 9,00 €.

Një lëkurë perfekte, mat.

Përshkrim

Pudra Zero Defaut ka një teksturë delikate, unifikon dhe matifikon lëkurën tuaj. Ajo ka në përmbajtje pudrën e bambusë, e cila njihet për aftësitë matifikuese. Këshilla për përdorimin: Merrni pudrën me furçën përkatëse, hiqni pjesën e tepërt duke e shkundur atë dhe me pas aplikojeni në të gjithë lëkurën, duke theksuar zonën T.

Informacion shtesë

Color

, , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 61717
Spastroje