-50%

Krem qetësues për lëkurë të ndjeshme 50 ml

Çmimi origjinal qe: 18,00 €.Çmimi i tanishëm është: 9,00 €.

Hidraton dhe qetëson lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar

Përshkrim

Ky krem qetësues është I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, reaktive dhe të prirur për tu skuqur. Ai hidraton dhe qetëson skuqjet dhe acarimet e lëkurës. Lëkura forcohet dhe bëhet me pak e ndjeshme dhe skuqjet reduktohen.
Avantazhet:
• Teksturë e lehtë dhe e freskët e cila penetron lehtësisht në lëkurë
• 98% e përbërësve kanë origjinë bimore
• VEGAN
• pa vajra minerale, pa alkol, pa parfum, pa silikon
• Kremi ka aromën e lehtë dhe natyrale të kamomilit
Këshilla për përdorimin: Aplikoni në të gjithë fytyrën dhe në qafë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 58833