Shampo për ushqimin e flokëve 300 ml

5,90 

Pastron skalpin dhe ushqen flokët për 24 orë.

Përshkrim

Shampoja pa sulfate dhe e pasuruar me qumësht organik të gështenjës, ushqyen dhe zbut flokët. Flokët krihen lehtë dhe rifitojnë butësinë, elasticitetin dhe shkëlqimin e munguar.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • Pa sulfate
  • 95% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 65072