Balsam për kaçurrela 200ml

6,00 

Ruan formën natyrale të kaçurrelave tuaja.

Përshkrim

Balsami me ekstraktin e Linit nuk lejon krijimin e nyjeve dhe zbut flokët pa lejuar që të prishet forma e kaçurrelave. Flokët ruajnë formën dhe volumin natyral të tyre.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësinë e flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 92620