Set me manikyrë

19,50 

Përshkrim

Plotësoni look-un tuaj festiv me setin prej 4 manikyrësh.

Gjithashtu ky set do të ishte dhurata e duhur për tja vendosur dikujt poshtë pemës së Krishtlindjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 48835