Shampo për flokë kaçurrela 300ml

5,90 

Kjo shampo pa sulfat dhe pa silikon, pastron lehtësisht flokët tuaj duke ruajtur formën natyrale të tyre.

Përshkrim

Shampo pa sulfate për flokë kaçurrela është e pasur me lulen e Linit, një përbërës i cili ruan formën e kaçurrelave tuaja dhe kontrollon volumin e tyre.
Rezultati:
• Flokë të butë, me shkëlqim dhe që nuk ngatërrohen
• Kaçurrela natyrale

Avantazhet:

  • 95% përbërës bimorë
  • Pa sulfate
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 91855