Ampula kundër rënies së flokëve 4 x15ml

26,00 

Trajtim intensiv për parandalimin e rënies së flokëve, forcimin e tyre dhe stimulimin e daljes së flokëve të reja.

Përshkrim

Ampulat kundër rënies së flokëve janë të pasura me Lupin të bardhë, i cili ka veprim të 3-fishtë në flokun tuaj:

  1. Rrit nr e fijeve të flokut;
  2. Stimulon rritjen e flokëve;
  3. Redukton rënien e flokëve.

Formula e re është 2 herë më e përqendruar në Agave, e cila stimulon daljen e flokëve të reja.

1 pako ka 4 ampula dhe një ampulë përdoret 4 herë, sipas vijëzimit.

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni kurën çdo 2 ditë, për një muaj te rrënjët, në flokë të lagur ose të thatë. Masazhoni lehtësisht skalpin. Mos e shpërlani. Trajtimi duhet përdorur 2-3 herë në vit. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Avantazhet:

  • 99% përbërës bimorë
  • pa silikon
  • paketim i riciklueshëm26

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 52095