Balm bimor 150ml- Për flokë të hollë të dëmtuara

12,00 

Riparon dhe ushqen intensivisht flokët tuaja.

Përshkrim

Ky balm bimor është i përshtatshëm për flokë të hollë, të thatë dhe të dëmtuar. Ai ushqen flokët, i lë plot gjallëri dhe 30 herë më rezistente.
Balmi është i pasur me vaj avokado që plotëson lipidet, i cili siguron acide yndyrore, thelbësore për ekuilibrin e flokëve.
Mund ta përdorni sipas dëshirës;
4. Në flokë të lagur përpara se ti krihni.
5. Në flokë të thatë, tek gjatësia dhe tek maja e tyre.
6. Përpara se të flini, në mënyrë që të ushqejë dhe riparojë flokët tuaja ndërkohë që ju flini.
Avantazhet:
• 98% përbërës bimorë
• pa silikon
• vaj avokado organik
• prodhuar në Francë

Këshilla për aplikim: Aplikoni një sasi të vogël balmi në gjatësi dhe maja, duke shmangur rrënjët. Mos e shpërlani.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 43965