Laps me ngjyrë për sytë- vishnje

11,00 

Pamje perfekte nga mëngjesi në mbremje.

Përshkrim

Lapsi me ngjyrë ju fal syve tuaj një ngjyrë intense dhe perlë që me aplikimin e parë.
Tekstura e tij kremoze lejon një aplikim të lehtë dhe fleksibël. Zgjat për një kohë të gjatë dhe është rezistent ndaj një sërë faktorësh si: ujit, kur ushtroni sport etj.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni lapsin në të gjithë qepallën e syrit. Përsëriteni aplikimin derisa të arrini intensitetin e dëshiruar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 53136