Xhel dushi I koncentruar me ULLINJ – 100ml

3,90 

Xhel dushi I koncentruar me aromë relaksuese që ju jep kënaqësi dhe njëkohësisht bëni një të mirë për planetin.

Përshkrim

Shijoni dushin, me aromën e mrekullueshme të ullirit dhe njëkohësisht kontriboni dhe për planetin tonë. Ky xhel I koncentruar ofron një numër të njëjtë larjesh me xhelin e dushit klasik në format 400ml. Ai ka një valvulë që ju ndihmon për dozimin e sasisë .Lëkura juaj do të pastrohet butësisht dhe do të ketë një aromë delikate. Avantazhet: -97% e përbërësve janë me origjinë bimore; pa paraben; 50% më pak plastikë krahasuar me shishen 400ml; -format praktik për udhëtime, palestër… të ndjek kudo që shkon. 1 produkt i blerë = një pemë e mbjellur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 43085