Uthull për flokë të yndyrshme – 150 ml

7,99 

I jep shkëlqim flokëve.

Përshkrim

Kjo uthull heq masat gëlqerore të depozituara në fibrat e flokëve nga uji dhe të gjithë papastërtitë. Flokët janë më të shndrritshëm dhe të bukur. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: 99% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, shishe e riciklueshme. Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në shpërlarjen e fundit. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 61096