Set My Vanilla Garden

29,00 

Ndjeni më pranë festat me aromën fantastike të vaniljes.

Përshkrim

Seti përmban:
• Ujë tualeti 100ml
• Xhel dushi i parfumuar 200ml
Avantazhet:
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 57858