Mprehëse lapsash

2,30 

Përshtatet për të gjithë lapsat

Përshkrim

Kjo mprehëse përshtatet për lapsat e syve, të vetullave, buzëve, të çdo dimensioni. Ajo ka një rezervuar për të grumbulluar mbeturinat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 58980